KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8181150
nr 818 1150
Kolteckning
monogramsignerad, putti med delfin, motivets mått: 36x42
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 april 2013
kl 20:11:39
350 kr
150 kr
350 kr